رفتن به نوشته‌ها

درباره‌ی من

من متین خسروی هستم. فروردین سال ۱۳۷۶ در تهران به دنیا آمدم. همیشه با نگاهی دقیق به جمله‌ی بعد از «من متین خسروی هستم» فکر می‌کنم چرا که معتقدم جمله‌ی معرف انسان باید چیزی باشد به وسعت انسان.

در حال حاضر کارآموز پزشکی عمومی هستم، و دانشجوی همزمان کارشناسی ارشد بهداشت عمومی. به موازات، علاقه‌های شخصی‌ام در حیطه‌های مهندسی و جامعه‌شناسی را نیز پیش می‌برم. به علوم اعصاب و هوش مصنوعی علاقه دارم و امیدوارم بتوانم طبیب-مهندسی ارزشمند باشم.

اگر علاقمند به مقاله‌های پژوهشی منتشرشده‌ی من هستید، می‌توانید صفحه‌ی Google Scholar من را ببینید. در صورت تمایل، از طریق کامنت‌های وب‌نوشته‌هایم یا ایمیل me@matink.ir در خدمت دوستان بزرگوارم هستم.

صفحات و نوشته‌های وب‌نوشته‌ها صرفاً بیانگر تفکرات و تجربیات من است. تاریخ انقضای نوشته‌ها تا چند هفته بعد از نوشته‌شدن آن‌هاست. صفحاتی مانند اینجا هم به مرور زمان تکمیل می‌شوند. امیدوارم اگر اینجا چند سالی دوام داشت، وقتی بر می‌گردم شاهد سیر تدریجی پیشرفت ذهنم باشم نه درجا زدن در نگاه‌ها و تفکراتی که در اولین روز داشته‌ام.

یادداشت‌های بلند و خلاصه‌ی کتاب‌هایم را اینجا به اشتراک می‌گذارم. نوشته‌های کوتاه‌تر را با فواصل کمتری در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارم.

این صفحه، صفحه‌ی معرف متین خسروی است. مانند متین، مرتباً تغییر می‌کند؛ هر چند بخش‌هایی از آن همیشه ثابت خواهد ماند…

بخشی از فعالیت‌های من در سال‌های اخیر