درباره‌ی من

متین خسروی Matin Khosravi

من متین خسروی هستم. فروردین سال ۱۳۷۶ در تهران به دنیا آمدم. همیشه با نگاهی دقیق به جمله‌ی بعد از «من متین خسروی هستم» فکر می‌کنم چرا که معتقدم جمله‌ی معرف انسان باید چیزی باشد به وسعت انسان.

در حال حاضر کارآموز پزشکی عمومی هستم، و دانشجوی همزمان کارشناسی ارشد بهداشت عمومی. به موازات، علاقه‌های شخصی‌ام در حیطه‌های مهندسی و جامعه‌شناسی را نیز پیش می‌برم. به علوم اعصاب و هوش مصنوعی علاقه دارم و امیدوارم بتوانم طبیب-مهندسی ارزشمند باشم.

زمانی در اکثر شبکه‌های اجتماعی معروف و غیرمعروف حضور داشتم اما امروز جز یکی دو نرم‌افزار پیام‌رسان، سایت Research Gate، و اینستاگرام در فضای دیجیتال دیگری حضور ندارم.

اگر علاقمند به مقاله‌های پژوهشی منتشرشده‌ی من هستید، می‌توانید صفحه‌ی Google Scholar من را ببینید. در صورت تمایل، از طریق کامنت‌های وب‌نوشته‌هایم یا ایمیل me@matink.ir در خدمت دوستان بزرگوارم هستم.

به عنوان آخرین نکته باید یادآوری کنم که همانطور که در پانوشت سایت گفته‌ام، صفحات و نوشته‌های وب‌نوشته‌ها صرفاً بیانگر تفکرات و تجربیات من است. تاریخ انقضای نوشته‌ها تا چند هفته بعد از نوشته‌شدن آن‌هاست. صفحاتی مانند اینجا هم به مرور زمان تکمیل می‌شوند. امیدوارم اگر اینجا چند سالی دوام داشت، وقتی بر می‌گردم شاهد سیر تدریجی پیشرفت ذهنم باشم نه درجا زدن در نگاه‌ها و تفکراتی که در اولین روز داشته‌ام.

این صفحه، صفحه‌ی معرف متین خسروی است. مانند متین، مرتباً تغییر می‌کند؛ هر چند بخش‌هایی از آن همیشه ثابت خواهد ماند…

بخشی از فعالیت‌های من در سال‌های اخیر